Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  > Media-converter

  Media-converter - (730 artikelen gevonden)

Filter Media-converter op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Artikelen vergelijken
Overzicht

"Media-converter"

Categorie
Toon
☐
Galerij
☐
☐
☐
Cluster beta
Op basis van uw eisen efficiënt de beste selectie maken en geld besparen.
Selecteer alle artikelen die aan uw eisen voldoen.
De winkelwagen berekent automatisch de meest voordelige combinatie.
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter 100Mbit/s netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC101XL
vanaf € 78,61*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis Wall mount for standard size media converters (10pack) Wit (1 zoekresultaat) 
Overview The AT-WLMT is a simple metal bracket that allows the majority of Allied Telesis’ range of standalone media and converters and rate (bridging) converters to be wall-mounted. Mounting Optio...
Allied Telesis
AT-WLMT-010
vanaf € 83,74*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC102XL 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC102XL-60
vanaf € 72,36*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVM-1000 100Mbit/s Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
FVM-1000 is remote Managed Fast Ethernet fiber media converter with OAM functions developed by our company. It can convert Ethernet signal between 10/100Base-Tx and 100Base-FX, It supports both hal...
LevelOne
FVM-1000
vanaf € 171,59*
per verpakking
 
 verpakking
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter (3 zoekresultaten) 
Adds 10 Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS Fits into the 10 GE SFP+ interfa...
Netgear
AXM762-10000S
vanaf € 740,77*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL
vanaf € 102,57*
per stuk
 
 stuk
Tripp Lite N784-001-SC 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Tripp Lite's N784-001-SC 10/100 Multimode Media Converter, is an economical way to extend the distance ( up to 2Km ) of network nodes by converting Cat5/6 UTP cables to Fiber Optic. The Media Conve...
Tripp Lite
N784-001-SC
vanaf € 50,00*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km (3 zoekresultaten) 
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen b...
StarTech.com
ET91000SM10
vanaf € 192,31*
per stuk
 
 stuk
Startech ET91000SM20 Gigabit Fiber Media Converter (2 zoekresultaten) 
Network Speed = 10/100/1000Mbit/s Maximum Transfer Distance = 20km Maximum Data Transfer Rate = 2000Mbps Connection Port = LC, RJ45 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter. The StarTech Gi...
StarTech.com
ET91000SM20
vanaf € 208,89*
per stuk
 
 stuk
LevelOne IEC-4001 100Mbit/s Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
LevelOne IEC-4001 is an industrial Fast Ethernet media converter with a mini size, rugged aluminium case which providing superb heat dissipation. This converter is designed to be mounted on an indu...
LevelOne
555534
vanaf € 208,73*
per verpakking
 
 verpakking
DIGITUS DN-82022 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm (4 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-82022 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
DIGITUS
DN82022
vanaf € 26,75*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS DN-82023 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm (4 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-82023 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
DIGITUS
DN-82023
vanaf € 26,07*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVM-1220 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
GVM-1220 series is remote Managed Gigabit Ethernet fiber media converter with OAM functions developed by our company. It can convert Ethernet signal between 10/100/1000Base-T and 1000Base-X, It sup...
LevelOne
GVM-1220
vanaf € 163,47*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVT-2010 Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
GVT-2010 10/100/1000Mbps adaptive Gigabit Ethernet media converter adopts switching technology to fulfill media conversion. It complies with IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z and IEEE802.3ab standa...
LevelOne
GVT-2010
vanaf € 152,04*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter 100Mbit/s netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC102XL
vanaf € 66,92*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) SMF module, 15km 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC-Monomode - Plug-in-Modul - bis zu 15 km - 1310 nm.
Allied Telesis
AT-MCF2012LC/1
€ 2.178,91*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis
AT-DMC100/SC-50
vanaf € 68,91*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
De AT-DMC1000 Gigabit Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters gemakk...
Allied Telesis
990-004825-50
vanaf € 177,24*
per stuk
 
 stuk
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter (4 zoekresultaten) 
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS Fits into the 10 GE SFP+ interf...
Netgear
AXM761-10000S
vanaf € 254,36*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS201 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS201-60
vanaf € 145,30*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS202-60
vanaf € 106,85*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45 / SFP (11005867) (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45 / SFP Anschlüsse: 1x RJ45, 1x SFP, Reichweite bis zu 80 km, automatische Kabelerkennung, Auto-MDI/MDI-X-Funktion, 128kB Datenpuffer, Eingangsspannung: 5V...
DIGITUS
DN-82030
vanaf € 23,71*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82050 - Media-omzetter - 100Mb LAN, Ethernet over VDSL - 10Base-T, 100Base-TX - maximaal 3 km (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82050 - Media-omzetter - 100Mb LAN, Ethernet over VDSL - 10Base-T, 100Base-TX - maximaal 3 km
DIGITUS
DN-82050
vanaf € 89,20*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed. -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL-60
vanaf € 117,91*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compa...
Allied Telesis
990-001198-00
vanaf € 51,62*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis
AT-SPTX
vanaf € 106,16*
per stuk
 
 stuk
D-Link DGS-712 Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
D-Links DGS-712 1000BASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) transceiver is based on the SFP Multi Source Agreement. It is compatible with the Gigabit Ethernet and 1000BASE-T standards as specified...
D-Link
DGS-712
vanaf € 47,15*
per stuk
 
 stuk
D-Link DMC-810SC Media Converters netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
DMC-810SC mediaconverter Deze converter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-LX Gigabit single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 10 km. 1 RJ-...
D-Link
DMC-810SC/E
vanaf € 277,93*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC, Multimode (11002786) (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC, Multimode wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um, RJ45 10/100BaseTX - LWL-SC 100BaseFX, bis zu 2 km Reichweite, Auto-Erkennung...
DIGITUS
DN-82020-1
vanaf € 24,35*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS DN-82021-1 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm (4 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-82021-1 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
DIGITUS
DN-82021-1
vanaf € 24,36*
per stuk
 
 stuk
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bied...
D-Link
DEM-211
vanaf € 105,35*
per stuk
 
 stuk
DELL 407-BBOZ 40000Mbit/s 850nm Zwart, Zilver netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. De Dell Networking QSFP+ transceiver biedt 40 Gbe connectiviteit tot 150 m. Bov...
Dell
407-BBOZ
vanaf € 712,87*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0103TXFC 100Mbit/s Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX fiber media conversion Multi-mode transmission over fiber, up to 2 km High-quality SC optical fiber connector port Complies with IEEE 802.3af PoE standard as a PD de...
LevelOne
530063
vanaf € 108,74*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0203TXFC 100Mbit/s Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Multi-mode fiber transmission up to 2 km High-quality SC connector IEEE 802.3af PoE compliant to simplify deployment and installation...
LevelOne
530023
vanaf € 181,12*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0204TXFC 100Mbit/s Single-mode netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Single-mode fiber transmission, up to 20 km High-quality SC connector port Complies with IEEE 802.3af PoE standard, as Power Sending ...
LevelOne
530024
vanaf € 260,08*
per stuk
 
 stuk
LevelOne VDS-0200 100Mbit/s Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Supports a VDSL connection up to 2km over single pair copper wire Provides100Mbps downstream and 60Mbps upstream over 300m Features selectable Fast and Interleaved modes Selectable fixed data rate ...
LevelOne
533200
vanaf € 139,73*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82010-1 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82010-1 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm
DIGITUS
DN-82010-1
vanaf € 25,19*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Gigabit Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC (11004007) (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Gigabit Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um, RJ45 10/100/1000BaseTX - LWL-SC 1000BaseLX Singlemode, 20 km Reichweite, Auto-Erkenn...
DIGITUS
DN-82123
vanaf € 71,63*
per stuk
 
 stuk
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
1000Base-T Gigabit Ethernet copper connectivity RJ45 connector Fits into the SFP interfaces of GSM7328FS Drives Gigabit Ethernet up to 100m distances with CAT5E/CAT6 cables
Netgear
AGM734-10000S
vanaf € 116,07*
per stuk
 
 stuk
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter (4 zoekresultaten) 
Key Benefits: - Small size for high density fiber connections. - Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot. - 1000BASE-SX connectivity. - LC connectors. - Supports both 50um ...
Netgear
AGM731F
vanaf € 115,94*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82120-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 500 m - 850 nm (3 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82120-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 500 m - 850 nm
DIGITUS
DN-82120-1
vanaf € 57,23*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82121-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (3 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82121-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
DIGITUS
DN-82121-1
vanaf € 59,90*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS DN-82130 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 80 km (4 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-82130 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 80 km
DIGITUS
DN-82130
vanaf € 44,87*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82131 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 80 km (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82131 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 80 km
DIGITUS
DN-82131
vanaf € 37,53*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82110-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm (4 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82110-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm
DIGITUS
DN-82110-1
vanaf € 56,10*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS DN-85004 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) (4 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-85004 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)
ASSMANN Electronic
DN-85004
vanaf € 66,90*
per stuk
 
 stuk
Moxa IMC-21-M-SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 5 km - 1310 nm (2 zoekresultaten) 
Moxa IMC-21-M-SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 5 km - 1310 nm
Moxa
41203M
vanaf € 122,88*
per stuk
 
 stuk
MOXA Industrial Ethernet Medien Konverter,ohne Alarmfunktion (19006097) (2 zoekresultaten) 
MOXA Industrial Ethernet Medien Konverter,ohne Alarmfunktion 1 x RJ45 10/100BaseTX - 1 x LWL-ST 100BaseFX Multimode Stromversorgung über Terminal Block Anschluss, mit Hutschienenbefestigung, robust...
Moxa
IMC-21-M-ST
vanaf € 123,13*
per stuk
 
 stuk
Tripp Lite N784-001-ST 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Tripp Lite's N784-001-ST, 10/100 Multimode Media Converter, is an economical way to extend the distance (up to 2Km) of network nodes by converting Cat5/6 UTP cables to Fiber Optic. The Media Conver...
Tripp Lite
N784-001-ST
vanaf € 52,33*
per stuk
 
 stuk
10GbE Fiber Media Converter - Open SFP+ (1 zoekresultaat) 
10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - Open SFP+ - Managed - 10G Ethernet Media Converter - Extend your network using fiber-optic cable - Use the SFP+ of your choice
StarTech.com
ET10GSFP
vanaf € 1.049,39*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   15   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.