Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen

Aanrijdbeveiling-railing met hoekbeschermers, variabel 1000-1150

Aantal:  set
Productinformatie
thumbnail
thumbnail
normal
detail
Artikelnr.:
     2633-ME01/121945
Merk:
     SZ-Metall
Fabrikantnr.:
     39607-100
EAN/GTIN:
     4260054773350
Productinformatieblad
Zoekwoorden:
Hoekbescherming
Hoekenbescherming
Hoekbeschermer
Hoekbeschermers
  • 2 stalen planken, C-profiel 3 mm dik
  • 2 stalen hoeken 6 mm dik, geel (RAL 1021) met zwarte strepen
  • lengte variabel instelbaar
  • incl. slagpluggen voor vloermontage en schroeven
  • hoogte 400 mm
  • diepte 160 mm
Magazijnen (2)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 2633
€ 4,90*
vanaf € 190,73*
€ 222,98*
28 werkdagen
geen gegevens
€ 4,90*
vanaf € 191,05*
€ 222,98*
Prijzen: Magazijn 2633
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 set
€ 222,98*
€ 269,81
per set
vanaf 2 sets
€ 222,95*
€ 269,77
per set
vanaf 5 sets
€ 210,32*
€ 254,49
per set
vanaf 10 sets
€ 198,25*
€ 239,88
per set
vanaf 500 sets
€ 190,73*
€ 230,78
per set
1 set omvat 1 stuk (vanaf € 190,73* per stuk)
Voorraad: Magazijn 2633
Verzendkosten: Magazijn 2633
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 4,90*
Retourvoorwaarden: Magazijn 2633
Periode:Binnen 14 dagen
Toestand verpakking:Originele verpakking onbeschadigd, geopend
Toestand goederen:Ongebruikt
Verzendkosten:Voor uw rekening
Administratiekosten:Geen
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen zijn excl. BTW en (indien van toepassing) incl. heffingen zoals Recupel, Bebat of Auvibel.
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.